SPUSTILI JSME NOVÝ YOUTUBE KANÁL | SOILTEQ CZ / SK

SPUSTILI JSME NOVÝ YOUTUBE KANÁL | SOILTEQ CZ /  SK 12. ledna 2024, novinky

Jedná se o kanál, který je součástí našeho programu SOILTEQ o regenerativním zemědělství. 

Budeme zde sdílet videa každý měsíc, která vám představí farmy z České republiky, Slovenska ale i zahraničí, které pracují právě s principy regenerativního zemědělství. Díky tomu budete mít možnost dozvědět se více o budoucnosti zemědělství a objevovat do hloubky toto odvětví.

Společně se podíváme na nejrůznější témata, agronomii i zemědělskou techniku zároveň objevíte i inovativní zemědělce, jejich techniky a způsoby, jak vylepšit ekonomickou a enviromentální stránku vaší farmy.

 

YouTube kanál ZDE 

 

O programu SOILTEQ

Program SOILTEQ od SOUFFLET AGRO byl spuštěn před 8 lety ve všech zemích, kde působí společnosti SOUFFLET AGRO s jediným cílem, podpořit naše partnerské zemědělce v jejich přechodu na zemědělství budoucnosti a zlepšit ziskovost jejich farem.

Našim zemědělcům nabízíme ucelené řešení s technickým poradenstvím, které zahrnuje například školicí programy, individuální návštěvy na farmách i online zdroje, dále vybrané specializované stroje, osiva, hnojiva a přípravky na ochranu rostlin.

Webové stránky ZDE

 

Doufáme, že se vám kanál bude líbit.

Pojďme tedy budovat udržitelnější zemědělství společně.

Novinky

9 dub

NOVÝ KATALOG ŘEPKY | PODZIM 2024

Máme pro vás nový KATALOG ŘEPKY PODZIM 2024. 

S nadcházející sezónou přichází i nové možnosti pro vaše plodiny. Máme tu pro vás čerstvou nabídku o...

Více
30 led

SEMINÁŘ DVOUFÁZOVÁ SKLIZEŇ

Rádi bychom vás pozvali na seminář dvoufázové sklizně, kde se s vámi podělíme o zajímavé zkušenosti s dvoufázovou sklizní ze zahraničí a představím...

Více
CZ SFS banner na web 2.jpg

Naše produkty

Unikátní řada přípravků SOUFFLET AGRO
Více zde