Sídlo společnosti

Adresa:

SOUFFLET AGRO a.s. 

Průmyslová 2170/12

796 01 Prostějov

 

IČO: 47115459, DIČ: CZ 47115459
Krajský soud v Brně, oddíl B, vložka 4824
č. ú. 1201111/0100

 

Telefon: (+420) 582 328 320

Email: soufflet-agro@soufflet-ag.com

Číslo datové schránky: ua8gdph

 

 

 

 

 

 

Ředitel: Ľuboš Šulan lsulan@soufflet-ag.com  
Manažer produktu - osiva: Jiří Cejtchaml jcejtchaml@soufflet-ag.com 602 532 157
Manažer produktu - chemie: Vlastimil Hruboš vhrubos@soufflet-ag.com 602 520 748
Manažer produktu - komodity: Miroslav Mucha mmucha@soufflet-ag.com 724 336 187
Manažer pro klíčové zákazníky: František Hlačík fhlacik@soufflet-ag.com 602 729 598
Manažer zahraničního obchodu: Jan Šťastný jstastny@soufflet-ag.com 606 072 338
Manažer obchodního týmu: Radek Hanzel rhanzel@soufflet-ag.com 774 721 935
Regionální manažer pro východní část ČR: Vladimír Dostál vdostal@soufflet-ag.com 720 943 398
Regionální manažer pro střední část ČR: Miloslav Štefl mstefl@soufflet-ag.com 720 824 305
Regionální manažer pro západní část ČR: Lukáš Legát llegat@soufflet-ag.com 774 721 930
Manažer produktu - SOUFFLET SEEDS: Petr Fuksík pfuksik@soufflet-ag.com 702 081 072
Manažer produktu - hnojiva FERTEQ: Tomáš Navrátil tnavratil@soufflet-ag.com 702 288 088
Marketingový manažer: Filip Daněk fdanek@soufflet-ag.com 702 276 539

 

 

 

OBCHODNÍ TÝM SOUFFLET AGRO

mapa OZ 2024_Obchodní zástupci.png
region jméno  mobil e-mail
AK Alena Kováčová 724 513 891 akovacova@soufflet-ag.com
AnP Antonín Pecha 724 105 325 apecha@soufflet-ag.com
KV Kamil Valenta 607 221 324 kvalenta@soufflet-ag.com
MH Marek Holý 602 507 820 mholy@soufflet-ag.com
MK Michal Kazda 603 832 816 mkazda@soufflet-ag.com
PK Pavla Knaizlová 606 717 312 pknaizlova@soufflet-ag.com
DH Dagmar Hradecká 720 826 260 dhradecka@soufflet-ag.com
DM David Michalíček 720 802 072 dmichalicek@soufflet-ag.com
JM Jiří Maceček 722 071 837 jmacecek@soufflet-ag.com
Jindra Šťastná 724 876 722 jstastna@soufflet-ag.com
LT Ladislav Tvrdý 602 532 159 ltvrdy@soufflet-ag.com
PJ Pavlína Jiroušková 724 162 180 pjirouskova@soufflet-ag.com
AlP Alena Pernicová 607 037 060 apernicova@soufflet-ag.com
OV Ondřej Vrána 722 071 784 ovrana@soufflet-ag.com
Petr Šána 602 793 460 psana@soufflet-ag.com
PZ Petr Zouhar 602 729 592 pzouhar@soufflet-ag.com
RV Radek Valenta 602 525 881 rvalenta@soufflet-ag.com
TP Tomáš Plachý 724 336 189 tplachy@soufflet-ag.com

 

TECHNICKO-PORADENSKÁ SLUŽBA

Čechy Jiří Šilha jsilha@soufflet-ag.com 724 336 184
Čechy Michal Konrady mkonrady@soufflet-ag.com 602 359 904
Čechy Miloslav Daniel mdaniel@soufflet-ag.com 607 037 061
Morava Dušan Musil dmusil@soufflet-ag.com 702 239 364
Morava Lenka Prokešová lprokesova@soufflet-ag.com 702 188 268

 

ODDĚLENÍ ZEMĚDĚLSKÉ TECHNIKY

Čechy Radim Kužel rkuzel@soufflet-ag.com 722 994 786
Morava Antoine Monier anmonier@soufflet-ag.com 607 038 571

ČISTICÍ STANICE OSIV A SKLADY 

Č1 ČSO Litovice, 253 01 Hostivice, P.O.Box 26 50°04'27.5"N
14°13'24.9"E
mhajek@soufflet-ag.com 702 256 737
Č2, S2 ČSO a silo Kojetín, 752 01 Kojetín, Křenovská 1375 49°20'20.7"N
17°17'40.5"E
jhorvathova@soufflet-ag.com 722 071 767
S1 Silo Řeporyje, 155 00 Praha 5, U Výkupního stř. 218 50°02'00.7"N
14°18'24.3"E
lsmejkalova@soufflet-ag.com 602 294 845
S3 Silo Skalice nad Svitavou, 679 01 Skalice n. S. 157 49°28'54.5"N
16°35'54.9"E
jfiala@soufflet-ag.com 702 075 803
A Sklad chemie, 686 03 Staré Město, Zlechovská 1699 49°04'10.5"N
17°24'42.8"E
vhrubos@soufflet-ag.com 602 520 748

SPECIALISTÉ VÝROBY OSIV

Čechy Jaromír Škoda jskoda@soufflet-ag.com 602 322 507
Čechy Lenka Ježková ljezkova@soufflet-ag.com 602 264 738
Morava Milada Dorušáková mdorusakova@soufflet-ag.com 606 731 058
Osiva trav Josef Sysel jsysel@soufflet-ag.com 606 646 546

Aplikace FARMI

CZ_web_banner_new_FARMI2.png

Novinky

9 dub

NOVÝ KATALOG ŘEPKY | PODZIM 2024

Máme pro vás nový KATALOG ŘEPKY PODZIM 2024. 

S nadcházející sezónou přichází i nové možnosti pro vaše plodiny. Máme tu pro vás čerstvou nabídku o...

Více
30 led

SEMINÁŘ DVOUFÁZOVÁ SKLIZEŇ

Rádi bychom vás pozvali na seminář dvoufázové sklizně, kde se s vámi podělíme o zajímavé zkušenosti s dvoufázovou sklizní ze zahraničí a představím...

Více
22 led

NEJNOVĚJŠÍ VYDÁNÍ SOUFFL'INFA | JAŘINY A OZIMY 2024

Vážení zákazníci, zemědělci,

s potěšením Vás informujeme, že i letos pro vás máme nejnovější vydání SOUFFL´INFA.

Dozvíte se o nejnovějších produk...

Více
Další novinky