VELKÁ KONFERENCE REGENERATIVNÍHO ZEMĚDĚLSTVÍ

VELKÁ KONFERENCE REGENERATIVNÍHO ZEMĚDĚLSTVÍ

VELKÁ KONFERENCE REGENERATIVNÍHO ZEMĚDĚLSTVÍ

  • Kdy: 30.05.2023, 8:00 - 17:15
  • Kde: Havlíčkova 5625/28, 58601 Jihlava

První ročník Velké konference regenerativního zemědělství je určen všem zemědělcům, kteří se o tento směr začínají zajímat nebo už jej praktikují na svých polích. Akce se bude konat za účasti významných osobností ze zemědělské praxe, kteří vás v diskuzích budou seznamovat s aktuálními výzvami a přístupy.

Z hostů se můžete těšit třeba na Sarah Singla, která na své rodinné farmě praktikuje regenerativní zemědělství již více jak 40 let. Díky svým dlouholetým zkušenostem vás seznámí hlavně s praktickou stránkou a také vám poradí, jak využít nové dotační politiky ve váš prospěch.

Dalšími hosty bude i půdní mikrobiolog Jaroslav Záhora nebo Václav Brant, který vám poodhalí inovativní technologie v oblasti meziplodin a podsevů. Závěrem se na konferenci setkáte i s našimi interními odborníky, kteří vám představí, jaká řešení nabízíme v rámci regenerativního zemědělství a také vám představíme zkušenosti našich zákazníků z praxe.

 

Skrz limitovaný počet míst je nutná registrace, která je možná do 23.5.2023.

Pozvánku na akci naleznete ZDE.

 

Vstupenky na konferenci:

Vstupenky zakoupíte pouze provedením platby na účet do 24. 5. 2023.

Jedná se o částku 600,- (vč. DPH) pro zemědělsky hospodařící subjekty a o částku 2 500,- (vč. DPH) pro nezemědělsky hospodařící subjekty.

Platbu zašlete na toto číslo účtu 1201111/0100 (Komerční banka a.s.). Dále jako variabilní symbol uvedete vaše IČO a do zprávy příjemci napíšete vaše jméno a příjmení, abychom vám mohli platbu přiřadit. 

Koupě vstupenek na místě nebude možná. 

 

 

Novinky

17 kvě

POLNÍ DNY | 2024

Vážení zákazníci, zemědělci, 

přijďte se s námi podívat na nadcházející akce plné inspirace a nových poznatků, které nás čekají v následujícím měs...

Více
22 dub

II. VELKÁ KONFERENCE REGENERATIVNÍHO ZEMĚDĚLSTVÍ

REGISTRACE SPUŠTĚNA ZDE.
 

Regenerativní zemědělství se stává stále populárnější alternativou tradičních zemědělských praktik, a to z dobrého důvo...

Více
Další novinky

Naše produkty

Unikátní řada přípravků SOUFFLET AGRO
Více zde

CZ SFS banner na web 2.jpg