Sídlo společnosti

Adresa:

SOUFFLET AGRO a.s. 

Průmyslová 2170/12

796 01 Prostějov

 

IČO: 47115459, DIČ: CZ 47115459
Krajský soud v Brně, oddíl B, vložka 4824
č. ú. 1201111/0100

 

Telefon: (+420) 582 328 320

Email: soufflet-agro@soufflet.com

Číslo datové schránky: ua8gdph

 

 

 

 

 

 

Ředitel: Ľuboš Šulan lsulan@soufflet.com  
Manažer produktu - osiva: Jiří Cejtchaml jcejtchaml@soufflet.com 602 532 157
Manažer produktu - chemie: Vlastimil Hruboš vhrubos@soufflet.com 602 520 748
Manažer produktu - komodity: Miroslav Mucha mmucha@soufflet.com 724 336 187
Manažer pro klíčové zákazníky: František Hlačík fhlacik@soufflet.com 602 729 598
Manažer zahraničního obchodu: Jan Šťastný jstastny@soufflet.com 606 072 338
Manažer obchodního týmu: Radek Hanzel rhanzel@soufflet.com 774 721 935
Regionální manažer pro Moravu: Vladimír Dostál vdostal@soufflet.com 720 943 398
Regionální manažer pro Čechy: Lukáš Legát llegat@soufflet.com 774 721 930
Manažer produktu - SOUFFLET SEEDS: Petr Fuksík pfuksik@soufflet.com 702 081 072
Manažer produktu - hnojiva FERTEQ: Tomáš Navrátil tnavratil@soufflet.com 702 288 088
Manažer technicko-poradenské služby: Filip Daněk fdanek@soufflet.com 702 276 539

 

 

 

Obchodní tým SOUFFLET AGRO

Mapa Čr web 2022.png
region jméno  mobil e-mail
AK Alena Kováčová 724 513 891 akovacova@soufflet.com
AP Antonín Pecha 724 105 325 apecha@soufflet.com
JB Jaroslav Bartoš 602 436 152 jbartos@soufflet.com
Jindra Šťastná 724 876 722 jstastna@soufflet.com
KV Kamil Valenta 607 221 324 kvalenta@soufflet.com
OV Ondřej Vrána 722 071 784 ovrana@soufflet.com
LT Ladislav Tvrdý 602 532 159 ltvrdy@soufflet.com
MH Marek Holý 602 507 820 mholy@soufflet.com
MK Michal Kazda 603 832 816 mkazda@soufflet.com
PJ Pavlína Jiroušková 724 162 180 pjirouskova@soufflet.com
PKn Pavla Knaizlová 606 717 312 pknaizlova@soufflet.com
PS Pavel Smrček 607 037 060 psmrcek@soufflet.com
Petr Šána 602 793 460 psana@soufflet.com
PZ Petr Zouhar 602 729 592 pzouhar@soufflet.com
RV Radek Valenta 602 525 881 rvalenta@soufflet.com
TP Tomáš Plachý 724 336 189 tplachy@soufflet.com

 

ČISTICÍ STANICE OSIV A SKLADY 

Č1 ČSO Litovice, 253 01 Hostivice, P.O.Box 26 50°04'27.5"N
14°13'24.9"E
mhajek@soufflet.com 702 256 737
Č2, S2 ČSO a silo Kojetín, 752 01 Kojetín, Křenovská 1375 49°20'20.7"N
17°17'40.5"E
jhorvathova@soufflet.com 722 071 767
S1 Silo Řeporyje, 155 00 Praha 5, U Výkupního stř. 218 50°02'00.7"N
14°18'24.3"E
lsmejkalova@soufflet.com 602 294 845
S3 Silo Skalice nad Svitavou, 679 01 Skalice n. S. 157 49°28'54.5"N
16°35'54.9"E
jfiala@soufflet.com 702 075 803
A Sklad chemie, 686 03 Staré Město, Zlechovská 1699 49°04'10.5"N
17°24'42.8"E
vhrubos@soufflet.com 602 520 748

SPECIALISTÉ VÝROBY OSIV

Čechy Jaromír Škoda jskoda@soufflet.com 602 322 507
Čechy Lenka Ježková ljezkova@soufflet.com 602 264 738
Morava Milada Dorušáková mdorusakova@soufflet.com 606 731 058
Osiva trav Josef Sysel jsysel@soufflet.com 606 646 546

TECHNICKO-PORADENSKÁ SLUŽBA

Čechy Jiří Šilha jsilha@soufflet.com 724 336 184
Čechy Michal Konrady mkonrady@soufflet.com 602 359 904
Čechy Hana Prskavcová hprskavcova@soufflet.com 607 037 061
Morava Jan Bílovský jtbilovsky@soufflet.com 727 935 161
Morava Dušan Musil dmusil@soufflet.com 702 239 364
Morava Lenka Prokešová lprokesova@soufflet.com 702 188 268

 

Aplikace FARMI

FARMI Web banner2.png

Novinky

11 led

REGIONÁLNÍ ODBORNÉ SEMINÁŘE | LEDEN-ÚNOR

Vážení pěstitelé, obchodní partneři,

tímto bychom Vás rádi pozvali na naše blížící se regionální odborné semináře.

Pokud jste se nemohli zúčastni...

Více
5 pro

MÁME PRO VÁS NEJNOVĚJŠÍ VYDÁNÍ SOUFFL'INFA | OZIMY 2022 & JAŘINY 2023

V tomto novém vydání odborného zemědělského občasníku si můžete přečíst novinky z hlediska ozimů a jařin pro následující sezóny.
SOUFFL´INFO obsahu...

Více
14 lis

NOVÝ KATALOG OSIV JARO 2023

Aktuální nabídka osiv pro nadcházející sezónu je tady.

Připravili jsme pro Vás Katalog OSIV 2023, který si můžete prohlédnout zde

V případě potře...

Více
Další novinky